De Dietrich Polska
marzec 22, 2013 — 10:01

Nasze wartości De Dietrich Polska

Od trzech wieków stosujemy zasadę : sukces jest wymogiem. Wymóg oparty na rzeczywistych wartościach takich jak : jakość, niezawodność, trwałość. Marka De Dietrich , niekwestionowany lider we Francji stosuje politykę wszystkiego co najlepsze odnośnie wszystkich dziedzin

Przede wszystkim historia ludzi

Firma De Dietrich zawsze odgrywała wiodącą rolę w życiu gospodarczym i społecznym . Będąca pionierem jeśli chodzi o ochronę praw pracowników, począwszy od początku XX wieku brała udział w wielkich projektach przemysłowych. Dzisiaj wraz z 2000 pracowników którzy podzielają ten sam wymóg oraz wartości, firma De Dietrich oferuje produkty i usługi cenione w Europie, spełniające aktualne oczekiwania klientów. Pomoc , stała obecność, umiejętność nawiązywania kontaktu : firma De Dietrich zawsze jest obecna tam gdzie potrzebne jest jej wsparcie.

Wymogi odnośnie najwyższej jakości

Niezależnie od modelu , od najbardziej prostego do najbardziej skomplikowanego , wszystkie urządzenia grzewcze firmy De Dietrich są doskonałej jakości. Dobra jakość projektów, materiałów użytych do produkcji oraz jakość wykończenia wyrobów : wszystko to ma na celu zapewnienie ich niezawodności i trwałości. Wyroby te przez cały okres ich życia muszą udowadniać, iż zasługują na to, że noszą logo De Dietrch.

Trwałe innowacje

Innowacje to więcej niż tradycja, dla De Dietrich to druga natura. Jeśli w ciągu pół wieku przedsiębiorstwo mogło pochwalić się wieloma ?premierami? , to tylko dzięki wysiłkowi włożonemu w rozwój i badania naukowe. Ponad 100 inżynierów pracuje w ośrodkach naukowo-badawczych nad tworzeniem kotłów przyszłości i innych urządzeń grzewczych a praca ta jest skierowana na nowe technologie łączące oszczędność energii i ochronę środowiska .

De Dietrich Historia Francja

Źródło www.dedietrich.pl