De Dietrich Unia Europejska
22 marca, 2013 — 9:50

Unia Europejska to szczególna dbałość o ekologię i środowisko naturalne, Unia Europejska to nieustanne dążenia do pozyskiwania energii z alternatywnych źródeł takich jak energia słoneczna czy siła wiatru. Unia Europejska to silne lobby na rzecz czystej energii pochodzącej z natury, to troska o nas i przyrodę, troska o tych , którzy mieszkać będą na naszej planecie za sto czy dwieście lat.

elektrownia wiatrowa de dietrich centrum serwisowe

WIATROWA ELEKTROWNIA DE DIETRICH EUROPA

De Dietrich to wiodący dostawca doskonałych technologicznie rozwiązań z zakresu niekonwencjonalnej techniki grzewczej, czyste źródła energii inspirują projektantów De Dietrich do wzmożonych wysiłków , aby wdrożyć technologię jutra, technologię , która będzie przyjazna środowisku naturalnemu.

Technologia De Dietrich to nie tylko siła wiatru wykorzystywana do ogrzewania domów mieszkańców Europy czy okolic Warszawy, to dopracowana technologia bezpośredniego wykorzystania promieniowania słonecznego do celów praktycznych, takich jak podgrzewanie wody użytkowej w boilerach czy zatrudnienie energii słonecznej, docierającej do nas z kosmosu do podgrzewania naszych domów. Zatrudnieni inżynierowie krajobrazu myśla o nas, o naszej przyszłości i estetycznych doznaniach europejczyków. To tylko na mazowszu możemy sie cieszyć krajobrazami czy architekturą , taką ja k sto czy dzwieście lat temu, tu nikt jeszcze nie pomyślał o masowym, na tak duża skalę wykorzystaniu potęgi słońca.

panele sloneczne de dietrich w europie

De Dietrich w Europie

Tak będą za kilka lat wyglądać pola Europy, pustkowia zapełnione ogniwami pozyskującymi drogocenną energię, na pewno jest to alternatywa dla pomysłu zza oceanu, rabunkowa polityka i dewastacja środowiska przy pozyskiwaniu gazu łupkowego jest ostrzeżeniem dla europejskich planistów. Czy mieszkańcy Warszawy zaakceptują nadchodzące zmiany i zgodzą sie na tak istotne modyfikacje krajobrazu ?

gaz lupkowy de dietrich