Kotły De Dietrich
22 marca, 2013 — 10:04

Kotły grzewcze powinny  wytrzymywać szczególnie ekstremalne warunki pracy i eksploatacji, dlatego tak istotnym staje sie dobór dostawcy urządzeń grzewczych dla naszych kotłowni domowych.

To marka De Dietrich posiada wieloletnie tradycje, tradycje trzystu lat w produkcji przemysłowej, tradycje z terenu Francji jak i Niemiec.

Kotły i piece grzewcze De Dietrich to myśl technologiczna pokoleń inżynierów, to praca zespołów badawczych, to zbiorowy wysiłek specjalistów z wielu dyscyplin nauki i inżynierii.

Metalurgia, technika grzewcza, znajomośc zjawisk zachodzących podczas spalania paliw kopalnianych, energetyka, czy też wybrane zagadnienia z ekologii to codzienność w branży , konstrukcja kotła De Dietrich należy do najbardziej przemyślanych w branży.

Takie dodatki jak specjalistyczny panel z elektroniką Diematic czy tez lampki halogenowe podświetlające wnętrze kondensacyjnego kotła grzewczego De Dietrich zdobyły wielu zwolenników na terenie Warszawy i okolic , De Dietrich Serwis Warszawa nie ma żadnych kłopotów w dostrzeżeniu ewentualnych wycieków z aluminiowego wymiennika ciepła , czy też naprawy zepsutej pompy obiegowej UPR De Dietrich.

de dietrich piec 2piec de dietrich 1