De Dietrich olejowe
22 marca, 2013 — 10:07

Czy możliwe jest posiadanie pieca olejowego , który jest zarówno energooszczedny jak i nowoczesny, to przecież niemożliwe, kotły olejowe montowano zwykle w miejscach o słabej infrastrukturze, tam gdzie nie dotarła jeszcze cywilizacja, tam gdzie nie ma jeszcze sieci gazowej. Tylko zamożni mieszkańcy okolic Warszawy mogą pozwolić sobie na kocioł olejowy, mieszkańcy Katowic wybierają zwykle piec na węgiel a osoby, które postanowily zainwestować w dom we wschodnich rejonach Polski wybierają ogrzewanie gdzie paliwem jest drewno z pobliskich lasów.

Tylko mieszkańcy Warszawy i bogatego Mazowsza mogą pozwolić sobie na komfort zamieszkania wśród pięknych nieużytków i obszarów leśnych i cieszyć sie komfortem automatycznego ogrzewania, a takie może zapewnić nowoczesna nowatorska technika grzewcza.

de dietrich olejowy

de dietrich

De Dietrich posiada w swojej ofercie znakomite, kondensacyjne kotły olejowe kotły które potrafią łaczyć zalety techniki kondensacji z zaletami ogrzewania olejowego, które nie wymaga infrastuktury gazowej, wystarczy dowieść paliwo cysterną.