De Dietrich wiszące
22 marca, 2013 — 10:07

Każdy kto ma mieszkanie, zwłaszcza mieszkanie na warszawskiej Pradze lub w starej warszawskiej kamienicy wie jak zimno może być w miesiącach warszawskiej zimy, to tylko na nowych osiedlach system centralnego ogrzewania podłączony jest do miejskiej sieci ciepłowniczej do SPEC Warszawa. Na Pradze czy Grochowie w starych dzielnicach Warszawy jedynym rozsądnym wyborem staje się inwestycja w ogrzewanie gazowe, przecież w mieście zawsze mamy możliwośc skorzystania z sieci gazowej a taka zawsze podłączona jest do kuchni a zwłaszcza do kuchenki gazowej.

W kuchni trudno o miejsce, dlatego jedyną alternatywą są kotły wiszące, zwykle przy wyborze kotła grzewczego zwracamy uwagę na serwis. ACV Serwis, Buderus Serwis, Junkers Serwis, Vailant Serwis, Saunier Duval Serwis, to osoby, które zawsze gotowe są naprawić zepsuty piec grzewczy, a Serwis De Dietrich?

Nikt nie lubi dzwonić do serwisu, kto chce mieć zimno w domu i zepsuty piec?

www.dedietrichserwis.manifo.com

www.dedietrichserwis.manifo.com

De Dietrich Serwis to znakomita obsługa kotłów wiszących a takie najczęściej montowane są na warszawskich osiedlach, De Dietrich Serwis Warszawa dba o komfort i bezpieczeństwo mieszkańców stolicy.