Remeha a marka De Dietrich
22 marca, 2013 — 10:48

logo remeha

 

Czy ktoś zna takie logo?

Czy zwykły zjadacz chleba z województwa mazowieckiego zna markę Remeha?

Otóż tak, w okolicach Warszawy mieszka wiele osób które nie korzystają z serwisu kotłow grzewczych i samodzielnie usiłują naprawiać kotły. Po zdjęciu obudowy kotła grzewczego De Dietrich MCR II, na każdym elemencie kotła De Dietrich znajdziemy logo innego producenta, płyta elektroniczna pieca wykonana została przez firmę Siemens, zaś na wielu innych podzespołach dostrzeżemy logo REMEHA. To ceniony i znany producent kotłów kondensacyjnych , producent o zaawansowanej technologii , niezawodnej technologii , a nazwa niewielu kojarzy sie z techniką grzewczą.

De Dietrich , to sprawa jasna, każde dziecko z Warszawy wie, że najlepszy niezawodny kocioł kondensacyjny został dostarczony na mazowsze przez tego francuskiego producenta. De Dietrich to kotły olejowe, kotły gazowe, kotły kondensacyjne, to piece najchętniej kupowane przez klientów, którzy dbają o ekologie i efektywnośc energetyczną swoich układów grzewczych.

De Dietrich Serwis  zna niezwykła trwałośc kotłów kondensacyjnych stosujących nowatorską technologię Remeha. To właśnie kotły kondensacyjne w Europie najczęsciej funkcjonują wykorzystując tę technologię, to europejczycy zapoczątkowali wyścig o energooszczędnośc i ekologię, pozostają liderami wyprzedzając takie kraje jak nawet USA

To wraz z nadejściem epoki kondensacji, to wraz z rozwojem technologii francuscy projektanci i stratedzy zdecydowali się na sprzedaż zaawansowanych technologicznie kotłów Remeha, nie wymagających ciągłych interwencji serwisu pod marką która ma wieloletnie tradycję, marką która liczy około trzysta lat, marką DE DIETRICH TECHNIKA GRZEWCZA.

technologia remeha